5 GERIAUSIOS DYZELINIŲ VARIKLIŲ SINTETINĖS ALYVOS


Dyzeliniams varikliams sutepti reikalinga geros kokybės dyzelinė alyva. Esminis skirtumas, kurio nereikėtų užmiršti – dyzelinė alyva nėra tas pats, kas dyzelinis kuras, nors jie abu pasižymi tepimo savybėmis. Dyzelinė alyva užtikrina, kad dyzelinio variklio dalys veiktų sklandžiai, be jokių nesėkmių ar problemų. O šią alyvą panaudojus benzininiams varikliams jis bus visiškai neefektyvi.

5 populiariausios sintetinės alyvos, skirtos dyzeliniams varikliams

Varikliams gali būti naudojamos dviejų tipų dyzelinės alyvos: tradicinės ir sintetinės. Tradicinės alyvos paprastai yra pigesnės, bet neužtikrina itin didelio efektyvumo sutepus ja atskirus variklio komponentus. Be to, tokią alyvą naudoti reikia žymiai dažniau. Tuo tarpu sintetinė alyva yra brangesnė ir naudoti ją reikia rečiau. Taip pat šios rūšies alyvos sudėtyje yra specialių priedų, kurie pagerina jų tepimo galimybes. Dėl šių priežasčių, pasak meistrų, sintetinės alyvos visada yra geriausias pasirinkimas.

5 geriausios dyzelinių variklių sintetinės alyvos:

„Lucas Synthetic CJ-4“ – šio tipo dyzelinė alyva efektyviausiai veikia ir tinka visureigių bei pikapų varikliams, neatsižvelgiant į tai, ar jie seno, ar naujo modelio. Bandymai įrodė, kad „Lucas Synthetic CJ-4“ ir toliau atitinka griežčiausių specifikacijų reikalavimus ir nepraranda efektyvumo net ir nuvažiavus 50 000 kilometrų. Geriausia šios alyvos savybė – atsparumas šilumai.

„Motul 8100 X-cess“ – unikalus produktas, puikiai tinkamas naudoti tiek dyzeliniams, tiek benzininiams varikliams. Alyva 100 proc. sintetinė, tai reiškia, kad kaskart jos bus sunaudojama mažiau, nes reikės labai nedidelio kiekio. Naudojant tokio tipo alyvą, su automobiliu galėsite pravažiuoti žymiai daugiau kilometrų, nei naudodami tradicinę dyzelinę alyvą. Šios dyzelinės alyvos populiarumą rinkoje lemia jos mažas lakumas ir galimybė išlaikyti aušinamą variklį.

„Castrol Edge Turbo“ – dyzelinių variklių alyva, naudojama naujesniems dyzelinių variklių modeliams. Ji užtikrina visišką apsaugą nuo nusidėvėjimo ir pagerina variklio veikimą tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. „Castrol Edge“ dyzelinė alyva padeda palaikyti variklio aušinimą ir užtikrinti sklandų darbą. Tai viena iš pigesnių dyzelinių variklių alyvų.

„Shell Rotella Heavy Duty“ – 100 proc. sintetinė dyzelinių variklių alyva, tinkanti tiek dyzeliniams, tiek benzininiams varikliams. Ji yra labai populiarus pasirinkimas, nes išlaiko variklių funkcionalumą ir apsaugo juos nuo nusidėvėjimo. Ši daugiafunkcė alyva gali būti naudojama įvairiomis vairavimo sąlygomis. Nesvarbu, ar reikalinga apsauga nuo žemos temperatūros, ar apsauga nuo aukštos temperatūros, ši alyva patenkins abu poreikius.

„Schaeffer Supreme 7000“ – sintetinė dyzelinio variklio alyva, pasižyminti pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip atsparumas oksidacijai, papildoma apsauga nuo nusidėvėjimo ir geresnis apnašų valdymas. Geriausia naudoti „Schaeffer Supreme 7000“ kartu su dyzelinu, kurio sieros lygis yra labai žemas. Be to, ji padeda ilgiau išsaugoti sklandų variklio darbą – jis gali veikti dešimt kartų ilgiau naudojant tinkamą alyvą.

Patarimas

Būtinai perskaitykite automobilio dokumentus, kad sužinotumėte, kada rekomenduojama keisti dyzelinę alyvą. Jei naudojate vieną iš aukščiausios kokybės dyzelinių alyvų, prieš ją keisdami turėtumėte būti pravažiavę bent 50 000 kilometrų. Kaskart jos sunaudojimo kiekis gali būti skirtingas – kartais daugiau, kartais mažiau – priklausomai nuo to, ar aliejus yra tikrai 100 proc. sintetinis, ar ne. Tai taip pat priklauso nuo kitų aliejaus sudėtyje esančių priedų.

Naudingi patarimai

Comments are disabled.